RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balutiracija į merus.

+4
Han1baL
PreDatoR
Rejected
sQ
8 posters

Go down

Balsavimas už merą.Leoanarda

Balutiracija į merus. Vote_lcap81%Balutiracija į merus. Vote_rcap 81% 
[ 13 ]
Balutiracija į merus. Vote_lcap13%Balutiracija į merus. Vote_rcap 13% 
[ 2 ]
Balutiracija į merus. Vote_lcap6%Balutiracija į merus. Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
 
Iš viso balsų : 16
 
 
Poll closed

Balutiracija į merus. Empty Balutiracija į merus.

Rašyti  sQ Tr. 09 17, 2008 6:12 am

Balutiracija į merus. Mayor210

Sveiki,Leiskite man prisistatyti.Esu Leonardo bet tėvai mane vadindavo Leo,mano pavardė yra Garcia.Esu kilęs iš gan turtingos Garcia'as šeimos.Esu gerai išsimokslinęs,baigęs teisią nusprendžiau tapti politiku.Ilgus metus plušau Vyriausybėje,prakaitas byrėtai byrėjo.Su policija reikalų niekada nesu turėjes.Taigi pamatęs jog New Palm didžiuliam miestui reikia mero.Iš kart nuspręndžiau balutyruotis į merus.Tai tiek apie mane.

Mano šūkis. "Neperšokęs griovio nesakyk OP.".Šis šūkis galima sakyti simblizuoja tai jog,pusę darbo atlikęs nemesk visko veltui.Tai reiškia jog aš to taip sakomo "OP" per anksti nesakau.Visada einu iki galo,ir gaunu tai ko geidžiu iš savo širdies.Tad balsuokite už Garcia,ir jūsų miestas pasidarys kitoks.Nesu aš pažadukas,jai sakau jog taip bus tai taip ir bus.Ir visada tai įvygdau. Pirmasis mano planas padidinti mieste Policijos pajėgas,stengsiuosi skirti ypač didelį dėmesį miesto policijai,jug tai mūsų miesto Angelai Sargai!!!!.
Nepamiršk jog tik tu gali išringti mane ir padaryti gyvenimą geresnį!!!!!!!!.


Pradėsiu savo kompanija,kuri rūpinsis žmonėmis. Taigi jeigu aš būsiu išrinktas,pasistengsiu Skirti didelį dėmesį kaip jau sakiau Policijai,taipogi Ligoninei bei Gaisrininkams.Padidinsiu Investavimą į jas 20%.Tai reiškia jog algos didės daugiau kaip 60% nuo senos algos.Balsuok už geresnį gyvenimą,tau padėti pasiruošęs Leonardo Garcia.

Taipogi norėčiau priminti jog imsiuosi savos didelės kompanijos.Galiu pasakyti tai jog skirsiu dėmesio ir mūsų miesto fermeriams,jie tikrai neliks be paramos,stengsiuosi nupirkti jiems naujausias technikas,padėti ūkininkams Financiškai.Kaip jau sakiau skrisiu dėmesį Žemdirbiams,bei paprastiems Ūkininkams.

Mūsų partijos LogoTIPAS.

Jis tik parodo jog mes esame vieningi.Ir pasiryžę padėti jums BET KADA IR BET KUR.!!!.

Balutiracija į merus. Leo10

((Primenu jog tai IC chatas,taigi klauskite už savo veikėja manęs visokių klausimų stengsiuosi į juos atsakyti.))


Paskutinį kartą redagavo sQ, Kv. 09 18, 2008 8:09 am. Redaguota 2 kartus(ų)
sQ
sQ
Server Admin
Server Admin

Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2008-09-07

Atgal į viršų Go down

Balutiracija į merus. Empty Re: Balutiracija į merus.

Rašyti  Rejected Tr. 09 17, 2008 6:37 am

*Edward_Madison kelia ranka ir nori užduoti klausima.

Pone Garcia ,

Visi kandidatai , tik ir te kalba , pašalinsiu narkotikus ginklus , tačiau niekas nežiūri
į tikrąsias problemas.
Visur miršta žmonės ir dėl ko?
O gi trūksta maisto
!
Ka jus ketinate padaryti , jog tai butu sustabdyta?!

Antrasis klausimas , liecia , tuos kurie mus saugo diena ir nakti , tuos kurie del musu aukojasi!
Tai yra pareigunus.

Jie tikrai neturi tinkamu saligu dirbti naktimis.

Kaip ketinate pagerinti ju naktinio , bie dieninio budejimo salygas?
Rejected
Rejected
Server Owner
Server Owner

Pranešimų skaičius : 56
Join date : 2008-09-06

https://roleplay.forumcanada.org

Atgal į viršų Go down

Balutiracija į merus. Empty Re: Balutiracija į merus.

Rašyti  PreDatoR Tr. 09 17, 2008 6:45 am

As uz Leonardo tikiuosi jis sutvarkys musu miesta ir maniskiams pades prasigyventi, tada mes tiektume darzoves,vaisius ir kitasveika maista. Nes visi seis laikais tik visokes nesamones valgo tokias kurios kenkia jiems.Todel mes stengtumemes kad turgus dibtu visada ir stengsimes praplesti veikla gal net veziosim kroviunius su darzovemis.
Aciu cia buvo TonCon!
PreDatoR
PreDatoR
Narys
Narys

Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2008-09-10

Atgal į viršų Go down

Balutiracija į merus. Empty Re: Balutiracija į merus.

Rašyti  sQ Tr. 09 17, 2008 6:51 am

Labai geras klausimas,ruošiausi į jį atsakyti.

Taigi mielas Kolega.Štai jums ir mano atsakymas.

Maisto stoka mūsų mieste iš ties didelė problema.Paprasti vargingai gyvenantys žmonės neišgali nusipirkti maisto,todėl jog daugelis jų yra girtuokliai.Kita problema maži atlyginimai.Kai kurie net neįstengia susirasti darbo.Taigi radau šios problemos sprendimą.Kaip jau sakiau savo kalboje,didelį dėmesį skrisiu Ūkininkams bei žemdirbiams.Taigi kaip jau žinote jie gamina maistą mūsų miestui taip pat eksportuoja į kitas šalis,bei miestus.Taigi imsiuosi paramos vargingoms šeimoms.Stengsiuosi paremti Financiškai tiek kiek tik galima.Stengsimės tokias šeimas aprūpinti maistu,bei kitais dalykais.Taipogi norėčiau priminti jog piktavališkiems žmonėm tokiems kaip Girtuokliai jokia parama nebus skirta.Nes jie tuo pinigus papraščiausia pragers.Taipogi antra problema dėl ko žūsta mūsų miesto žmonės tai neatsargus Vairuotojų vairavimas gatvėse.Kaip jau sakiau Pirmiausia tai stiprinsime Policijos pajėgas taigi manau po gero pusmečio nelaimingų atsitikimų tik pamažės.Taipogi antra priežastis dėl ko žūsta žmonės tai dėl ginkluotų žmonių.Dažniausia ginklų randama pas Mafijas gaujas.Kurios grobinėja žmonęs.Jie ir pridaro daug nuostolių,kartais ir žudo žmonęs.Manau į jūsų pirmą klausymą atsakiau.Atsakysiu ir į kitą.


Kaip jau daug kartų sakiau,minėjau Policijai skirsiu didžiausią dėmesį.Taigi visų pirma mes jiems nupirksime naujus automobilius,naujas uniformas,taipogi jie išvys ir naujus ginklus,bei naujas taktikas.Taipogi planuojama jog stengsimės visuose tamsiuose rajonuose miesto įdėti kuo daugiau Šviestuvų,jog ir žmonėms geriau būtų bei policininkams.Taigi į šį klausymą negaliu pilnai atsakyti,nes kol manęs neišrinkote tol visko negaliu žadėti.

Ačiū jums už šiuos du klausymus.Tikriausia jums atsakiau.
Na dabar kitas klausymas žinoma jai jis bus.
sQ
sQ
Server Admin
Server Admin

Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2008-09-07

Atgal į viršų Go down

Balutiracija į merus. Empty Re: Balutiracija į merus.

Rašyti  Han1baL Tr. 09 17, 2008 6:57 am

** Graciano_Jarini: Nueina į būdelę kurioje užbalsuoja už merą **
** Graciano_Jarini: Mėgina nueiti prie pat mero bet jį sustabdo apsauga tad apsisukęs gryšta į savo Hoodą. **
Han1baL
Han1baL
Scripter
Scripter

Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2008-09-07
Age : 29
Miestas : Marijampole

https://roleplay.forumcanada.org

Atgal į viršų Go down

Balutiracija į merus. Empty Re: Balutiracija į merus.

Rašyti  sQ Kv. 09 18, 2008 7:18 am

Mieli Piliečiai gal dar bus kokių nors klausymų?
sQ
sQ
Server Admin
Server Admin

Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2008-09-07

Atgal į viršų Go down

Balutiracija į merus. Empty Re: Balutiracija į merus.

Rašyti  PreDatoR Kv. 09 18, 2008 7:27 am

Ne, mes tik norime kad jus butumet musu ponas Meras
PreDatoR
PreDatoR
Narys
Narys

Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2008-09-10

Atgal į viršų Go down

Balutiracija į merus. Empty Re: Balutiracija į merus.

Rašyti  WARRIOR Kv. 09 18, 2008 7:40 am

** Jack Eddison: Ijejes i budele uzdeda balsa Leonardo **
WARRIOR
WARRIOR
Server Admin
Server Admin

Pranešimų skaičius : 45
Join date : 2008-09-07
Age : 30

https://roleplay.forumcanada.org

Atgal į viršų Go down

Balutiracija į merus. Empty Re: Balutiracija į merus.

Rašyti  OwN3r Kv. 09 18, 2008 8:05 am

** Reiko Yoshida: Yeina,prabalsuoja, iseina.**
OwN3r
OwN3r
Narys
Narys

Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2008-09-07
Miestas : Siauliai.

Atgal į viršų Go down

Balutiracija į merus. Empty Re: Balutiracija į merus.

Rašyti  EqueL Kv. 09 18, 2008 8:24 am

((Kokie rinkimai kai nera konkurentu?
Reik kad nors 2 zmones noretu nes taip tai nlb gaunasi))
EqueL
EqueL
Server Admin
Server Admin

Pranešimų skaičius : 37
Join date : 2008-09-07
Age : 33
Miestas : Nemencine

Atgal į viršų Go down

Balutiracija į merus. Empty Re: Balutiracija į merus.

Rašyti  PreDatoR Kv. 09 18, 2008 8:26 am

(( viskas gerai reik mero daba kad policijos lead surastu ir viska sutvarkytui
PreDatoR
PreDatoR
Narys
Narys

Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2008-09-10

Atgal į viršų Go down

Balutiracija į merus. Empty Re: Balutiracija į merus.

Rašyti  Derek_Luke Kv. 09 18, 2008 11:03 am

*Lucas Black: Pone mera ar jus kompensuosite miesto Brigadai kad sutvarkytu miesto Gatves ir kompensuosite Autoservisui "Miluma" kad atvestu naujesnes ir geresnes detales? is San Fierro miesto plius jiems reikia autobomili nusipirkti Burrito kad galetu nuvaziuoti ir jas nusipirkti.

Derek_Luke
Naujokas
Naujokas

Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2008-09-07
Age : 34
Miestas : Panevėžys

Atgal į viršų Go down

Balutiracija į merus. Empty Re: Balutiracija į merus.

Rašyti  Han1baL Kv. 09 18, 2008 11:37 am

* Graciano_Jarini: Pone mere norėčiau paklausti, Ar jūs kompensuosite šio miestelio "Mara" rajono kirpykla?
Han1baL
Han1baL
Scripter
Scripter

Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2008-09-07
Age : 29
Miestas : Marijampole

https://roleplay.forumcanada.org

Atgal į viršų Go down

Balutiracija į merus. Empty Re: Balutiracija į merus.

Rašyti  PreDatoR Kv. 09 18, 2008 11:42 am

**Tony_Contini**:Pone mere kokia suma paremsit mus Farmerius?Nes mes norime nusipirkti turguje stalus ir kita nes dabar negalime versitis tuo normaliia kaip zmones.
PreDatoR
PreDatoR
Narys
Narys

Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2008-09-10

Atgal į viršų Go down

Balutiracija į merus. Empty Re: Balutiracija į merus.

Rašyti  sQ Pen. 09 19, 2008 3:50 am

Daugoka klausymų sakyčiau taigi atsakysiu po vieną.

Taigi brigada bus remema,ir jai bus išdėstyti gatvių planai su visais planais ką jie turi nuveikti.Žinoma ji bus kaip asmeninė Merijos firmą.Mes jai daug mokėsime nes šį miestą norime pakeisti neatskiremai.Taigi miestą tikrai perkursime ir Brigada gaus tikrai Paramos.Na o kalbant apie kažkokius Autoservisus.Mh nemanau,ir taip beveik visos paramos sukištos tik į itin svarbias firmas.Gal laikui bėgant žiūrėsime,kaip jums ten klostysis,na ir tada galbūt paremsime.Taigi atsakiau manau į jūsų klausymą.

Kaip supratau jūs norite kažkokios konpensacijos savo nuosavai kirpyklai,bent aš tiek supratau.Mh,kadangi ji viena miestelyje,manau mes jums kompensuosime bet nepažadu jog tai bus didelės sumos.

Dabar kalbant apie Fermerius,kaip jau sakiau Parama niekuomet neatskleidžiama viešai.Kol dar nesu Miesto meras tol negaliu tolygios sumos jums pasakyti.Nes nežinau viso Financinio krūvio šiuo metu.Taigi siųlau jums nusiraminti ir užsibarakaduoti kantrybe.Nebijokite paramą tikrai gausite.

Bus dar klausymų?
sQ
sQ
Server Admin
Server Admin

Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2008-09-07

Atgal į viršų Go down

Balutiracija į merus. Empty Re: Balutiracija į merus.

Rašyti  Han1baL Pen. 09 19, 2008 4:10 am

Ačiū už atsakymus mere.
Han1baL
Han1baL
Scripter
Scripter

Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2008-09-07
Age : 29
Miestas : Marijampole

https://roleplay.forumcanada.org

Atgal į viršų Go down

Balutiracija į merus. Empty Re: Balutiracija į merus.

Rašyti  sQ Pen. 09 19, 2008 5:56 am

Taigi man džiugu jums pranešti jog aš esu išrinktas naujuoju meru.Taigi pasitikite naują ateitį savo mieste Leonardo Garcia išrinktas naujuoju meru!!!!!!.Nedelsiant pradėsiu imtis savo užsibrėštų tikslų.Tad laukite manęs naujojo miesto mero.!!!.

**Leonardo Garcia**: Susikrauna daiktus į lagaminą,užsisako du bilietus iš New York į New Palm City,įsėda ir išskrenda į savo naująjį miestą.
sQ
sQ
Server Admin
Server Admin

Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2008-09-07

Atgal į viršų Go down

Balutiracija į merus. Empty Re: Balutiracija į merus.

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume